Merhaba,

Pisikedi.com sitesi kedi sever bir kişinin,okuduklarını, gözlediklerini, düşündüklerini paylaştığı bir ortamdır. Burada paylaşılan pek çok yazı, site sahibinin kedilere bakışı çerçevesinde şekillendiği için, kişisel fikir olmaktan öte bir iddiası yoktur. Bağlayıcılığı yazı sahibi ile sınırlıdır.

Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı söz konusu olduğunda muhakkak bir uzman (veteriner hekim veya uzman hekim) görüşü almanız gerektiğini hatırlatırız.

Sitede paylaşılan fikirlerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız ya da biliyorsanız, bunu facebook sayfasından site sahibine iletebilirsiniz. O da doğrusunu öğrenmiş olur.

Gerek insan, gerek kedi sağlığı ile ilgili konular, bilimsel temellere dayandırılarak paylaşılmaya çalışılmaktadır. Ancak bilimsel doğruların bile hızla değişebildiği bir devirde yaşıyoruz. En doğru ve güncel bilgiler işin uzmanlarından alınmalıdır.

Davranışsal sorunlar ve benzer içerikli paylaşımlar ise, yerli ve yabancı internet sitelerinden, dergilerden, kitaplardan derlenerek hazırlanmaktadır. Hatta bazı yazılar tamamen yazarın hayal ürünüdür.

Bilim günümüzde Mars’a insan göndermenin hesaplarını yapmasına rağmen, kedileri tam olarak çözememiştir.

Bize göre her kedi kendi şahsına özeldir. Pek çok genellemeler yapılsa da, sizin kedinizde geçerli olmayabilir.

Bu sitede tavsiye edileni, yapın denilen bir şeyi yapıp yapmamak elbette kendi tasarrufunuzdur.

İnşallah öyle bir şey olmaz ancak olabilecek maddi ve manevi hasarlardan ve kayıplardan sitemiz ve yazarları sorumlu tutulamaz.

Site ile ilgili her konuda facebook sayfamız üzerinden mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla…

pisikedi.com admini