Yeni nesil internet alışverişi kolaylığını yaşayabileceğiniz petlebi.com evcil hayvan sahiplerinin güvenle ve keyifle alışveriş yapabileceği bir online petshop. Kullanıcılarının sorunlarına cevap vermek için sürekli olarak kendini geliştiren bu site internet alışverişinin en büyük sorunu olan mama tazeliği konusunda ürettiği çözümle diğer sitelerdan bir adım daha önde. Evcil hayvan besinlerinde tazelik garantisi sunan site bu konuda her zaman sattığı ürünlerin arkasında duruyor.

Standart bir online petshoptan farklı olarak müşterilerine bir sosyal ortam da sunan petlebi.com içinde kullanıcılarının tecrübelerini paylaşabileceği bir "Soru&Cevap" alanı, tüm kedi ve köpek ırklarının özelliklerinin bulunduğu Rehber ayrıca veterinerlerin haritalı adreslerinin listelendiği bir bölüm bulunuyor. Siteye üye olan kullanıcılar besledikleri evcil hayvanları için profil oluşturup onların en güzel fotoğraflarını paylaşabileceğiniz albüm oluşturabiliyorsunuz.

Petlebi.com güvenli alışveriş yapabilmeniz için ödeme adımlarını 128 BİT SSL Sertifikası ile koruyor, petlebi.com'un ürün yelpazesinde Acana, Orijen, Hill's, Royal Canin, Pro Plan, Brit Care gibi en güvenilen ve bilinen markalar bulunuyor. Tazelik garantili ve hediyeli kedi maması çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kanada'da üretilen Acana markalı ürünlerin hepsi hem indirimli hem de hediyeli olarak petlebi.com'da yer alıyor. Tamamen tahılsız olarak üretilen bu markanın ürünleri oldukça kaliteli içerikle hazırlanıyor. Çeşitli et içeriğiyle farklı farklı besin maddeleri barındırarak hazırlanan bu mamalar kediler ve köpekler için biyolojik olarak uygun mamalar olarak lanse ediliyor.

Acana'nın kediler için uygun hediyeli ve indirimli tüm ürünlerine https://www.petlebi.com/kedi-mamasi/acana 'dan ulaşabilirsiniz. 

Kedi bakımı ve köpek bakımı konusunda bir çok farklı ürün seçeneğinin yer aldığı kategorilerde hızlıca arama yapmanız ve aradığınız ürünü bulmanız çok kolay. Müşteri hizmetleri ve canlı destek hattı çözüm odaklı bir iletişim içinde. Kullanıcılarının yorumlarını büyük bir dikkatle takip edip, kendilerini sürekli geliştiren bu sitede iletişim çok kuvvetli.

Ülkemizde çok uzun zamandır bir çok evcil hayvan sahibinin ilk tercihi olan Royal Canin markasının ürünlerine de ulaşmak mümkün. Tam seri olarak sitede yer alan bu marka ülkemizde saygın bir marka kimliğine sahip. Royal Canin markalı kuru mamalar kadar ödül mamaları ve ayrıca konserve mamalar da çok tercih edilen ürünler arasında. Petlebi.com'da yer alan indirimli royal canin kedi mamaları burada.

pisikedi.com olarak takipçilerimiz için petlebi.com'dan yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz bir indirim kodu oluşturduk.

Sepet ekranında sağ alt kısımda bulunan "indirim kodu" bölümüne PİSİKEDİ6 yazdığınızda indirimden sizlere özel %6 indirimden faydalanabilirsiniz.