Kediniz anne olmalı mı?

(Bu yazı 4 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Hayatımıza bir kedi soktuğunuzda, ona bakma sorumluluğunu da üstlenmiş olursunuz. Onu veterinere götürerek, iyi besleyerek ve bakımını yaparak sağlıklı olmasını sağlarsınız. Onunla oynadığınızda her ikiniz de eğlenirsiniz ve onu sevdiğinizde karşılığını sevgiyle alırsınız.

Gerçekten insanlarla kediler arasındaki bağ oldukça güçlüdür; yıllarca süren bir dostluk bağıdır ama, hem kendi kedinizin hem de tüm kedilerin iyiliği için doğru kararlar alma sorumluluğunu da beraberinde getirir.722

Bir kedi sahibi olarak vereceğiniz en önemli kararlardan biri, yavru kediniz evinize daha yeni yeni yerleşmeye başladığı zaman verilmelidir: Kedinizin üremesine izin verecek misiniz?

http://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/722.jpghttp://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/722-150x150.jpgPisikediKedi sağlığı ve bakımıkediler neden kısırlaştırılmalı?,kedimi kısırlaştırmalımıyım?
Hayatımıza bir kedi soktuğunuzda, ona bakma sorumluluğunu da üstlenmiş olursunuz. Onu veterinere götürerek, iyi besleyerek ve bakımını yaparak sağlıklı olmasını sağlarsınız. Onunla oynadığınızda her ikiniz de eğlenirsiniz ve onu sevdiğinizde karşılığını sevgiyle alırsınız. Gerçekten insanlarla kediler arasındaki bağ oldukça güçlüdür; yıllarca süren bir dostluk bağıdır ama, hem kendi kedinizin hem...

(Sayfa 1 / 4)

(Bu yazı 4 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Oneriyoruz...

Kedinizi kısırlaştırın

Kedinizi kısırlaştırın