Kedi bağımlısı mısın?

(Bu yazı 2 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

“Bağımlılık” kelime olarak bizlerde pek iyi çağrışımlara neden olmasa da her bağımlılık kötü veya zararlı değildir. “İyi” olarak nitelendirebileceğimiz bağımlılıklardan biri de kedi bağımlılığı.

Evet, kediler de bağımlılık yapar. Kedilerin bağımlılık yaptığını en iyi kedi sahiplerini bilir. Bir kedi bağımlısı olmanız için yaklaşık 3 gün bir kedi ile yaşamanız yeterlidir. Kedi sevgisi kanınıza bir kez işledikten sonra artık geri dönüş yoktur. İşin güzel yanı kedi bağımlısı olduktan sonra hayata bakışınız değişir. Etrafınızda olup bitenlere karşı daha bir dikkatli ve duyarlı olursunuz. (belki kediden size geçen bir nitelik). Yapılan pek çok araştırmaya göre daha sağlıklı bir hayatınız olacaktır.November-15-2011-03-00-52-tumblrlpssk35NR71qgaucwo1500 (1)

Her bağımlılıkta olduğu gibi kedi bağımlılığında da, yaptıklarınız bağımlı olmayanlara anlamsız ve saçma gelebilir. Sizi eleştirebilir, size çeşitli sıfatlar takabilirler. Kimin umrunda? Siz bağımlısınız bi kere. Sizi sadece sizin gibi bağımlı olanlar anlayacaktır.

Peki, nedir bu bağımlılığın belirtileri? Bağımlısınız ama ne kadar? Soracağımız sorulara vereceğiniz yanıtlarla bağımlılığınızı ölçebilirsiniz. Hadi başlayalım!

http://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/November-15-2011-03-00-52-tumblrlpssk35NR71qgaucwo1500-1.jpghttp://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/November-15-2011-03-00-52-tumblrlpssk35NR71qgaucwo1500-1-150x150.jpgPisikediKedi ile yaşam ipuçları
'Bağımlılık' kelime olarak bizlerde pek iyi çağrışımlara neden olmasa da her bağımlılık kötü veya zararlı değildir. 'İyi' olarak nitelendirebileceğimiz bağımlılıklardan biri de kedi bağımlılığı. Evet, kediler de bağımlılık yapar. Kedilerin bağımlılık yaptığını en iyi kedi sahiplerini bilir. Bir kedi bağımlısı olmanız için yaklaşık 3 gün bir kedi ile yaşamanız yeterlidir. Kedi...

(Sayfa 1 / 2)

(Bu yazı 2 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Oneriyoruz...

Eviniz onun için güvenli mi?

Eviniz onun için güvenli mi?

Sorun sende mi bende mi?

Sorun sende mi bende mi?

Çok kedili hayat için ipuçları

Çok kedili hayat için ipuçları

Kedilerin kapılarla derdi ne!

Kedilerin kapılarla derdi ne!

Kedi ısırırsa kuduz olur muyum?

Kedinizle iletişim kurun

Kedinizle iletişim kurun