Pisikedi.com Mama kumbarası destek kampanyası

(Bu yazı 1 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Merhaba Dostlar,

Kış geldi. Pek çok kedi grubunda zor durumda olan kedicikler ve yardım taleplerine daha sık rastlar olduk. Biz de bir şeyler yapmaya karar verdik (En azından bir deneyelim diye düşündük) Bir kumbara sistemi kuruyoruz. Her kedisever dostumuzun en azından 1 kez desteğini görmeyi umut ediyoruz.

Yardım etmek isteyen dostlarımızın yapması gerekenler:

1- Gittigidiyor sitesinde açmış olduğumuz ilanı satın aldıktan sonra biz kargo bilgisi gireceğiz (tabi ki sahte), daha sonra siz ürünü onaylayacaksınız ve almış olduğunuz 5 TL lik bir mama paketi için kumbaramıza 4,5 TL bağışta bulunmuş olacaksınız. (%10 gittigidiyor komisyonu)

Gittigidiyor ilanımıza ulaşmak için kumbara

2- Onayınızın ardından isminiz sitemizde yayınlanacak bağışçılar sayfasına eklenecek. (ya da rumuzunuz)

Bu şekilde kumbaramızda para birikecek. Yine sizler ihtiyacı olduğuna inandığınız birine rastladığınızda bizimle facebook sayfamız ya da grubumuz yoluyla iletişime geçerek haber vereceksiniz. Biz de kumbaramızın durumuna göre birlikte yardım miktarını belirleyip yardım yapacağız.

Yardım hiç bir zaman nakit para olarak yapılmayacak.

Kum, mama vb malzemeler internet siteleri üzerinden temin edilerek ihtiyacı olanlara gönderilecek ve tüm süreç herkesin açıkca görebilmesi için sitemizde yayınlanacak. (aynı gün) (yardım edilen kişi, alınan malzeme faturası ve sipariş ekran görüntüleri)

Bizim aklımıza gelmeyen atladığımız bir nokta varsa lütfen bildirin.508

http://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/508.pnghttp://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/508-150x150.pngPisikediKedi almayı düşünüyorum
Merhaba Dostlar, Kış geldi. Pek çok kedi grubunda zor durumda olan kedicikler ve yardım taleplerine daha sık rastlar olduk. Biz de bir şeyler yapmaya karar verdik (En azından bir deneyelim diye düşündük) Bir kumbara sistemi kuruyoruz. Her kedisever dostumuzun en azından 1 kez desteğini görmeyi umut ediyoruz. Yardım etmek isteyen dostlarımızın...

(Sayfa 1 / 1)
(Bu yazı 1 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Oneriyoruz...

Kedili bir hayata…

Kedili bir hayata…

Neden sokak kedisi sahiplenmelisin?

Neden sokak kedisi sahiplenmelisin?

Neden kedi mi?

Neden kedi mi?

Pisi Terapi

Pisi Terapi

Ben kediyim!

Ben kediyim!

Uzun tüylü kedilerin taranması

Uzun tüylü kedilerin taranması