Kedi sahiplenmek isteyenler için seçenekler | Pisikedi.com

Kedi sahiplenmek isteyenler için seçenekler

(Bu yazı 5 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Kedi satan ya da evlatlık veren birçok kişi ve kuruluş vardır. Genellikle çok az para harcayarak bir yavru kedi ya da iyi eğitilmiş, iyi bakılmış yetişkin bir model edinmek mümkündür.

Hayvan barınakları

Avantajları: Bu tesisler, önceden sahipli oldukları için evde kullanıma uygun türlerden oluşan geniş bir yelpazeyle doludur. Barınaklar (safkanlardan melezlere, yavru kedilerden yetişkinlere kadar her çeşidin bulunduğu) genellikle istenmeyen fiziksel ve psikolojik özellikler için stoklarını elden geçirip eleme yaparlar. Bu havyanların ücreti (özellikle de evcil hayvan dükkanlarının ve yetiştiricilerinkiyle kıyaslanırsa) genellikle makuldür.
Bazı tesisler için bir süre beklemeniz, geçmişinizin araştırılması ve gerekirse hayvanı kısırlaştıracağınızı kanıtlamanız gerekebilir.

Dezavantajları: Yok.

473

Tavsiye: Sadece kediyi almadan önce karakterini iyice incelediğinizden emin olun. Unutmayın, birçoğu hiçbir suçları olmadığı halde terk edilmiştir. Önceki sahipleri taşınmış ya da hayvandan bıkmış olabilir.

http://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/473.jpghttp://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/473-150x150.jpgPisikediKedi almayı düşünüyorumkedi alabileceğiniz yerler,kedi nerden alınır?
Kedi satan ya da evlatlık veren birçok kişi ve kuruluş vardır. Genellikle çok az para harcayarak bir yavru kedi ya da iyi eğitilmiş, iyi bakılmış yetişkin bir model edinmek mümkündür. Hayvan barınakları Avantajları: Bu tesisler, önceden sahipli oldukları için evde kullanıma uygun türlerden oluşan geniş bir yelpazeyle doludur. Barınaklar (safkanlardan melezlere, yavru kedilerden yetişkinlere kadar...

(Sayfa 1 / 5)

(Bu yazı 5 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)