Anasayfa » Foto & Video » Aktif sayfa »

“Uyuyan kedim” fotoğraf yarışması

(Bu yazı 1 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Sitemizde ve grubumuzda her ay farklı bir tema ile fotoğraf yarışması düzenliyoruz. Böylece sitemizin reklam gelirlerini değerlendirmiş oluyoruz.

Amacımız ödüllerimiz ile ihtiyacı olan kedileri ve daha eğlenceli bir sosyal medya ile, kedi aşıklarını sevindirmek olacak.

İlk yarışmamız için ödülümüz 1. olan kedimize 15kg “Goody Kedi Maması Kuzu&Pirinçli”

(Katılımın yüksek olması halinde 2. belki 3. olan kedimize de ödül verilecektir)

Yarışmamız iki basamaklı olarak yapılacaktır. Yarışmaya katılmak için,

◊ 15 Aralık gün sonuna kadar, kedinizin uyurken çekilen fotoğrafını facebook grubumuzda açılan başlık altında paylaşmanız gerekmektedir. Unutmayın kedinizin uyurken çekilen fotoğrafı olmalıdır. Bu şartı sağlamayan fotoğraflar değerlendirilmez. Fotoğraf göndereceğiniz grubumuza ulaşmak için tıklayınız.

ÖNEMLİ : Fotoğraflarınızı grubumuzda açılan bu başlık altına yorum olarak gönderiniz.

◊ En çok beğeni alan ortalama 10 fotoğraf sitemizde 16- 26 Aralık tarihlerinde yapılacak olan final oylamasına katılacak ve kazananlar sitemiz ziyaretçilerinin de katılımı ile belirlenecektir.

Yarışmamızın ilgi görmesi halinde her ay farklı bir tema ile tekrarlanacaktır.

Kazanan kedilerimizin sahiplerinden kedileri ile birlikte çekilmiş fotoğrafları talep edilecek ve sitemiz ve grubumuz sayfasında paylaşılacaktır.

Ödül,yarışma bitiminde kazanan kedi sahibimizin adresine ücretsiz kargolanacaktır. Yarışmaya sokakta beslediğiniz kediniz ile de katılabilirsiniz. Ancak kazanmanız halinde kedi ile birlikte çekilmiş fotoğrafınızı gönderebilmelisiniz.

Kazanan kişinin ödülü nasıl değerlendirdiği kendi tasarrufundadır.

Sokakta veya benzer ortamlarda yaşayan, ihtiyacı olan kediciklere ulaşacağından eminiz.

Çünkü biz kedileri seviyoruz….uyuyan kedim

Not: Beklenmeyen durumlar veya sizden gelebilecek öneriler doğrultusunda kurallarda küçük değişiklikler yapılabilir. Ancak temel amacımız bellidir.

http://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/110.pnghttp://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/11/110-150x150.pngPisikediFoto & Video
Sitemizde ve grubumuzda her ay farklı bir tema ile fotoğraf yarışması düzenliyoruz. Böylece sitemizin reklam gelirlerini değerlendirmiş oluyoruz. Amacımız ödüllerimiz ile ihtiyacı olan kedileri ve daha eğlenceli bir sosyal medya ile, kedi aşıklarını sevindirmek olacak. İlk yarışmamız için ödülümüz 1. olan kedimize 15kg 'Goody Kedi Maması Kuzu&Pirinçli' (Katılımın yüksek olması halinde 2. belki 3....

(Sayfa 1 / 1)
(Bu yazı 1 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Oneriyoruz...

Ayak kokusu ve kediler

Ayak kokusu ve kediler

Abdest alan kedi

Abdest alan kedi

Dünya tatlısı kardeşler

Kedimle selfie Mart final oylaması

Kedimle selfie Mart final oylaması

Mart ayı kedimle selfie  yarışması

Mart ayı kedimle selfie yarışması

Pisikedi.com Ocak Yarışması – Kedimle Selfie

Pisikedi.com Ocak Yarışması – Kedimle Selfie