Anasayfa » Foto & Video » Aktif sayfa »

Meraklı kedim yarışması

(Bu yazı 1 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

AdsızFacebook sayfamızda (tıklayınız) düzenlediğimiz – ödüllü – güzellik yarışmamıza davetlisiniz.

Esaslar ve Kurallar;

  • Yarışmada kediler yarışmaktadır. Aynı kişi her kedisi için yarışmaya katılabilir. Her kedi 2 fotoğraf ile katılabilir.
  • Sayfamızda 20 gün süre ile 1. etap oylamalar yapılacak, bu oylamalar neticesinde en yüksek beğeni alan 5 kedi finale kalacaktır. Aynı kedinin ya da aynı kişinin farklı kedilerinden yalnızca biri (en yüksek oy alan) finale katılabilir.
  • Finalimiz sitemizde 5 gün süre ile devam edecek ve kazanan kedimiz belirlenecektir.
  • Yarışma için gönderilecek fotoların, sayfamızda başa tutturulan “Meraklı Kedim” başlıklı post altına yorum olarak gönderilmesi gerekmektedir. Sayfaya gönderi olarak gönderilen fotoğraflar değerlendirilmeye alınmayacaktır.
  • Kazanan kedimizin sahibi ile fotoğrafı istenecektir. Fotoğraf sayfamızda yayınlanacaktır.
  • Kazanan kedimize 15 kg kuru mama ücretsiz kargo ile gönderilecektir.
  • Yarışma elemeleri   21 Aralık – 9 Ocak sayfamızda,    final 10 Ocak-15 ocak tarihleri arasında sitemizde yapılacaktır.
  • Yaşanabilecek öngörülemeyen durumlara göre kurallarda değişiklikler yapılabilir ya da yarışma erken bitirilebilir veya iptal edilebilir.

 

http://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/12/Adsız3-1024x474.pnghttp://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/12/Adsız3-150x150.pngPisikediFoto & Video
Facebook sayfamızda (tıklayınız) düzenlediğimiz - ödüllü - güzellik yarışmamıza davetlisiniz. Esaslar ve Kurallar; Yarışmada kediler yarışmaktadır. Aynı kişi her kedisi için yarışmaya katılabilir. Her kedi 2 fotoğraf ile katılabilir. Sayfamızda 20 gün süre ile 1. etap oylamalar yapılacak, bu oylamalar neticesinde en yüksek beğeni alan 5 kedi finale kalacaktır. Aynı kedinin ya da aynı kişinin farklı...

(Sayfa 1 / 1)
(Bu yazı 1 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Oneriyoruz...

Ayak kokusu ve kediler

Ayak kokusu ve kediler

Abdest alan kedi

Abdest alan kedi

Dünya tatlısı kardeşler

Kedimle selfie Mart final oylaması

Kedimle selfie Mart final oylaması

Mart ayı kedimle selfie  yarışması

Mart ayı kedimle selfie yarışması

Pisikedi.com Ocak Yarışması – Kedimle Selfie

Pisikedi.com Ocak Yarışması – Kedimle Selfie