Pire Tasması kullanımı

(Bu yazı 1 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)

Pire tasması adından da anlaşılacağı gibi; kedilerdeki dış parazitleri kovmada bir yoldur. Kedinize pire tasması aldınız ve taktınız.images (23) Bir süre yanında durmalısınız çünkü kediniz belki tasmadan pek hoşlanmayacak ve onu çıkarayım derken tasma ağzına takılacak.

İşte bu gibi durumlar çok tehlikelidir. Çünkü pire tasmaları pirelen kaçırmak için fosfor bazlı kimyasal maddeler içerirler, yenildiği taktirde zehirlenmeler görülebilir.

http://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/09/images-23.jpghttp://pisikedi.com/wp-content/uploads/2015/09/images-23-150x150.jpgPisikediBunları biliyor muydunuz?Kedi sağlığı ve bakımıpire tasması nasıl kullanılır,Pire tasması nedir?
Pire tasması adından da anlaşılacağı gibi; kedilerdeki dış parazitleri kovmada bir yoldur. Kedinize pire tasması aldınız ve taktınız. Bir süre yanında durmalısınız çünkü kediniz belki tasmadan pek hoşlanmayacak ve onu çıkarayım derken tasma ağzına takılacak. İşte bu gibi durumlar çok tehlikelidir. Çünkü pire tasmaları pirelen kaçırmak için fosfor bazlı kimyasal maddeler içerirler, yenildiği taktirde zehirlenmeler görülebilir.

(Sayfa 1 / 1)
(Bu yazı 1 sayfa ve siz 1. sayfadasınız)